Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Комфортні приміщення — компанія CONTAINEX постачає перевірені часом мобільні приміщення для комунальної сфери

Комунальні рішення для комфортного самопочуття!

Понад 30 років громади зі всієї Європи використовують офісні та житлові блок-контейнери компанії CONTAINEX для спорудження дитячих садків, шкіл, клубів тощо.

За останні 30 років компанія CONTAINEX реалізувала велику кількість комунальних проектів як всередині країни, так і за кордоном за допомогою блок-контейнерів. Модульна конструкція пропонує різноманітні конструктивні рішення. Завдяки її гнучкості житло будь-якого розміру та з різноманітним устаткуванням можна розмістити у будь-якому місці, де можна під'єднатися до електромережі, водопроводу та каналізації. Просте використання блок-контейнерів має значні переваги.

Високі виробничі потужності компанії CONTAINEX — контейнери виготовляються на шести власних заводах у Європі — гарантують короткі строки постачання і швидкі рішення навіть для короткострокового використання.

Будівлі можна розширювати та повторно використовувати для найрізноманітніших цілей. Так великі модульні будівлі можна демонтувати без особливих зусиль та застосувати для інших проектів. Для прикладу: дитячі садки, школи, роздягальні, спортивні клуби, житло для прохачів притулку тощо.

Майбутнє пристосування наявної будівлі до нових вимог розробляється нашими торговими представниками безпосередньо на місці. Таким чином ви завжди отримуєте від нас підхоже рішення навіть у разі значних змін чисельності людей.

Наші послуги

 • Планування з урахуванням рамкових умов, встановлених законом
 • Продаж і оренда напряму або через наших торгових партнерів
 • Виробництво згідно з суворими стандартами захисту навколишнього середовища і якості компанії CONTAINEX (Green Technology)
 • Індивідуальне пристосування до спеціальних вимог
 • Понад 30 років досвіду у комунальній сфері
 • Індивідуальні консультації та персональна підтримка на місці

Дитячі садки

Ми дбаємо про дітей. Саме тому ми розробили спеціальні виконання для дітей, щоб максимально покращити комфорт наших мобільних приміщень.

Попри те, що з року в рік чисельність дітей може змінюватись, ви отримуєте необхідну гнучкість завдяки всебічній підтримці компанії CONTAINEX. Ми володіємо багаторічним досвідом з готовими зразками рішень, що просто та швидко реалізуються завдяки гнучким модульним системам.

Компанія CONTAINEX робить акцент на швидкому та нескладному виконанні проекту, щоб максимально спростити вам життя на усіх етапах його реалізації.
Kindergarten - fixe Erweiterung
Дитячий садок - фіксоване розширення
Дитячий садок - Групова кімната
«Барвистий» дитячий садок
Різні типи панорамних вікон наповнюють приміщення природнім світлом та створюють вигідний простір для дітей та учнів. За допомогою спеціальних вікон для дитячих садків завжди можна побачити, що відбувається на вулиці.

Проста та гнучка стінова система гарантує індивідуальне планування приміщень. Важливим елементом у кімнатах для рухливих ігор є ударостійкі світильники, адже завдяки їм діти можуть безпечно бавитися та виконувати гімнастичні вправи.

Також малюки можуть повноцінно користуватися санітарно-гігієнічними приміщеннями. Вони оснащені як туалетами, так і умивальниками, що пристосовані до їх потреб. Залежно від необхідності дитячі садки та школи можуть використовуватися тимчасово або протягом тривалого часу. Напрочуд міцна та проста конструкція дозволяє пристосувати будівлю до нових вимог у майбутньому або взагалі перевезти її у нове місце.

Також наші клієнти надзвичайно цінують різноманітні варіанти повторного використання будівлі. Після демонтажу нашими професійними монтажниками ніщо не заважає перетворити будівлю на клуб і т. п.
Ударостійкі світильники
Вікна для дитячого садка
Санвузли, пристосовані до потреб дітей

Дитячий садок з пристосованими

 • груповими кімнатами
 • кімнатами для персоналу
 • кімнатами для рухливих ігор
 • кухнями та побутовими приміщеннями
 • роздягальнями та гардеробами
 • санвузлами

Школи

Якщо здійснюється реконструкція школи, або її потрібно розширити на короткий період часу, то компанія CONTAINEX — це ідеальний партнер. В школі з блок-контейнерів все точно так само, як і в капітальній будівлі. Так, наприклад, в австрійському місті Фельдбах усього за 2 місяці була споруджена школа з гнучких блок-контейнерів.

Він споруджений з 455 офісних і санітарних контейнерів. До його складу входять гімназія, комерційне училище, вище училище для економічних професій, адміністративна будівля та міська бібліотека общини Фельдбах.

Світлі та вигідні приміщення для 1300 учнів. Щоб розширити площу приміщень, можна демонтувати стінові панелі та перегородки.
Аерофотознімок школи у м. Фельдбах
Класні кімнати
Середня школа у м. Фельдбах

Ваші переваги

 • Найкраще співвідношення ціни та якості
 • Індивідуальне планування приміщень
 • робочі місця з ідеальним освітленням
 • наповнені природнім світлом приміщення завдяки панорманим вікнам
 • дотримання чинних правил пожежної безпеки
 • повторне використання блок-контейнерів для інших цілей
 • гарантія відповідності технічному завданню навіть у разі значних змін чисельності дітей
 • високий рівень комфорту завдяки найсучаснішим ізоляційним матеріалам

Клуби/заходи

Клуби зацікавлені не тільки в тимчасових рішеннях, але і використовують наші блок-контейнери на постійній основі. Різноманітні національні та міжнародні клуби з таких видів спорту, як футбол, хокей, американський футбол чи гольф, довіряють нашим продуманим рішенням. Ми можемо похвалитися значною кількістю виконаних проектів, при цьому ми звертаємо особливу увагу на індивідуальний зовнішній вигляд клубу, наприклад, на його кольори.

Напрочуд міцні та довговічні вироби можна використовувати впродовж десятиліть і не залежно від пори року.. Завдяки нашим різноманітним типам панорамних вікон та варіантам зовнішнього облицювання, яке встановлюють фірми-партнери, ми розробимо разом з вами екстравагантні рішення для вашого клубного магазину. Вони відповідатимуть вашим бажанням і вашому бюджету.
Роздягальня
Будівля футбольного клубу
Клубний магазин

Ваші переваги

 • найкраще рішення для будь-якого бюджету
 • ідеально підходить у якості постійного або тимчасового рішення
 • індивідуальний зовнішній вигляд
 • Багаторічний досвід співпраці з різними клубами та проведення різноманітних заходів
 • спеціальні віконця для кас і кіосків
 • Панорамні вікна
 • спеціальні, напрочуд міцні та довговічні варіанти виконання
Санітарні блок-контейнери із зовнішньою плівкою
Будівля клубу з глухим вікном
Молодіжний хостел з дерев'яним фасадом

Різні варіанти виконання для

 • Роздягалка
 • масажних кімнат
 • Клубний магазин
 • душових та санвузлів
 • клубних їдалень
 • кімнат для преси

Житло для прохачів притулку

Інформаційний лист Житло для прохачів притулку
Недостатня кількість погодостійких житлових приміщень для короткотермінового перебування шукачів притулку вимагає рішучих дій від багатьох громад.

Компанія CONTAINEX — це європейський лідер у сфері житла для біженців і переселенців із зон конфліктів. Упродовж останніх років з блок-контейнерів була споруджена велика кількість житлових приміщень для прохачів притулку. Так, наприклад, у Гамбурзі, Галль-ін-Тіролі, Інсбруку, Ліоні, Бухаресті або Цюриху з'явилися різні притулки та гуртожитки.

Напевно найбільший проект був реалізований у Берліні за участі місцевих фірм-партнерів. Упродовж декількох місяців були споруджені декілька комплексів, що складаються з понад 1600 блок-контейнерів і вміщають понад 2400 біженців. При цьому для мешканців були створені усі комфортні умови. На прилеглій території велику площу займають спортивні й ігрові майданчики для дітей, що були облаштовані нашими місцевими партнерами!
Житло для шукачів притулку у Фелльбаху
Житло для шукачів притулку в Берліні
«Сімейний блок» в Інсбруку
Високі виробничі потужності компанії CONTAINEX — контейнери виготовляються на шести власних заводах у Європі — гарантують короткі строки постачання і швидкі рішення навіть для короткострокового використання. Будівлі можна розширювати та повторно використовувати для найрізноманітніших цілей.

Наприклад: приміщення клубу, молодіжні центри, місце для проведення різних заходів, тимчасові будівлі під час реконструкції жилих будинків тощо. Ми пропонуємо вам відмінне співвідношення ціни та якості та різні варіанти фінансування.

Технічні рішення

Відповідно до місцевих будівельних норм і правил протипожежної безпеки можна вибрати з-поміж декількох варіантів ізоляційних матеріалів: MW (мінеральна вата), PU (поліуретан), PIR (поліізоцианурат) або SW (базальтова вата).

Окрім цього, модульні будівлі компанії CONTAINEX можна оснастити різноманітними приладами опалення та кондиціонування повітря. Залежно від вимог ці будівлі відповідають найвищим чинним нормам протипожежної безпеки (REI 30/60/90). Також дотримуються встановлені законом ізоляційні показники. Будівельно-технічні вимоги щодо навантаження на підлогу та дах сягають 500 кг/м2 (корисне навантаження на підлогу).
Теплоізоляція для мобільних приміщень
Теплоізоляція для мобільних приміщень

Огляд коефіцієнтів теплопередачі

 • Підлога — коефіцієнт теплопередачі*, макс.: 0,16
 • Стіна — коефіцієнт теплопередачі*, макс.: 0,2
 • Дах — коефіцієнт теплопередачі*, макс.: 0,15
 • Вікно — коефіцієнт теплопередачі*, макс.: 1,1
 • *коефіцієнт теплопередачі = Коефіцієнт теплопередачі в Вт/(м² К) стосується вказаної товщини ізоляції в фермі

Залежно від регіону чи громади слід дотримуватись різних законних корм для житлових блок-контейнерів. Тому ми стараємося врахувати їх уже на етапі планування, щоб пізніше не було жодних несподіванок. Окрім цього, санітарні приміщення для людей з обмеженими можливостями чи дітей (наприклад, туалет для дітей) значно підвищують рівень комфорту.

Панорамні вікна в стінах допомагають наповнити приміщення природнім світлом. Разом з ідеальним освітленням і плануванням ці приміщення пропонують затишне місце для відпочинку та роботи. Завдяки цьому високоякісному устаткуванню можна мінімізувати експлуатаційні витрати.

Наші блок-контейнери виготовляються згідно з суворими стандартами захисту навколишнього середовища та якості «CONTAINEX Green Technology». Таким чином забезпечується закритий цикл відповідно до визначених компанією CONTAINEX стандартів якості та захисту навколишнього середовища: від закупівлі матеріалів до постачання блок-контейнерів. Окрім цього, згідно з цими стандартами вибираються постачальники, здійснюється виробництво та гарантується якість.

 • Проглянути
  PDF
  Розмір
 • Комунальна сфера
  3,41 MB
 • Житло для прохачів притулку
  4,31 MB
 • GREEN technology - Сертифікат
  339 KB

Переконайтеся в нашій якості

 • модульні будівлі з макс. 3-ма поверхами
 • Теплоізоляція як в енергоощадному будинку
 • індивідуальне планування приміщень
 • Додаткове устаткування для різноманітних сфер застосування
 • Фарбування згідно з каталогом кольорів RAL фірми CONTAINEX

^ - Top
GREEN technology
Ваші переваги
 • Більше 30 років досвіду
 • Персональні консультації на місці
 • Швидка відправка/доставка
 • Незліченні можливості комбінування
 • Власні монтажні бригади на місці   
Модульнi будівлi
>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання